Wskazówki dotyczące zrozumienia ubezpieczenia właściciela domu w dzisiejszym świecie

Zanim jeszcze kupiłeś dom, prawdopodobnie zrozumiałeś, że mogą być one dość drogie i są niezwykle ważne.

Szanse na wypadek są również dość wysokie i bez ubezpieczenia właściciela domu możesz zostać w kurzu z samymi uszkodzeniami, rachunkami i brakiem wsparcia, które poprowadzi Cię przez to.Sprawdzaj stan składek ubezpieczeniowych właściciela domu co najmniej raz w roku, aby sprawdzić, czy możesz kwalifikować się do niższej stawki. Twoja aktualna stawka może opierać się na przykład na starych statystykach przestępczości lub zainstalowałeś system bezpieczeństwa, który może obniżyć twoje stawki. Omów te zmiany ze swoim agentem ubezpieczeniowym.Zanim porozmawiasz z likwidatorem szkód na temat roszczeń ubezpieczeniowych właściciela domu, uzyskaj od zaufanych lokalnych firm szacunkowe dane dotyczące naprawy. To da ci trochę amunicji przeciwko firmie ubezpieczeniowej, gdy powie ci, ile będzie kosztować naprawa lub wymiana. Ubezpieczone zostaną również naprawy awaryjne, których dokonasz, aby zapobiec pogorszeniu się szkód, o ile zachowasz rachunki.Zanim kupisz dom, dowiedz się, ile ubezpieczenia działa w okolicy, którą rozważasz. W niektórych lokalizacjach ubezpieczenie domów jest bardzo wysokie ze względu na wiele czynników. Na przykład, jeśli dom znajduje się w strefie powodziowej lub na obszarze, na którym można spodziewać się huraganów, należy również spodziewać się wysokich stawek ubezpieczeniowych.Kiedy masz ubezpieczenie domów, mniej więcej raz w roku powinieneś usiąść i przejrzeć swoją polisę. Może są takie rzeczy, które zrobiłeś, takie jak instalowanie czujników dymu, alarmów przeciwwłamaniowych lub systemu tryskaczowego. Jeśli zrobiłeś te rzeczy i przedstawiłeś dowód, może to pomóc obniżyć twoją składkę.Zainstaluj i dokładnie utrzymuj system bezpieczeństwa w swoim domu, aby uzyskać zniżkę na ubezpieczenie właściciela domu. Wskazówki dotyczące zrozumienia ubezpieczenia właściciela domu w dzisiejszym świecie

Firmy ubezpieczeniowe nie tylko postrzegają cię jako mniejsze ryzyko i obniżają twoje składki, ale potencjalni oszuści będą postrzegać twój system jako środek odstraszający i zdecydują się znaleźć kogoś innego do obrabowania.Trzymaj się z dala od basenów i trampolin.

Podczas gdy Twoje dzieci mogą uwielbiać skakać na trampolinie lub pływać w basenie, te małe dodatki to koszmary ubezpieczeniowe. Firmy ubezpieczeniowe podwoją stawki właściciela domu, który zainstaluje którykolwiek z tych elementów. Trzymaj się z dala od dodatków, które mogą zaszkodzić!Szukając ubezpieczenia dla właścicieli domów, opłaca się uzyskać ubezpieczenie Gwarantowanej Wartości Odstąpienia. Oznacza to, że w przypadku, gdy Twój dom będzie musiał zostać odbudowany z powodu katastrofy, firma ubezpieczeniowa zapłaci za naprawy bez względu na koszty. Na dłuższą metę może to zaoszczędzić sporo pieniędzy.W Twojej okolicy mogły nastąpić zmiany, które mogą obniżyć składki, które płacisz za ubezpieczenie domu. Przedmioty, takie jak nowe hydranty przeciwpożarowe w odległości 100 stóp od domu lub pobliskich remiz strażackich, mogą obniżyć twoje stawki. Dowiedz się, co dzieje się w Twojej okolicy i wskaż wszelkie zmiany w firmie ubezpieczeniowej.Ile ubezpieczenia potrzebujesz? Nie chcesz być tani i nie wydawać wystarczająco dużo, ponieważ gdy wydarzy się tragedia, przekonasz się, że wiele cennych przedmiotów nie zostanie zastąpionych w ramach tańszych planów. Twoja ochrona wzrośnie, im więcej wydasz.Nikt nie jest bezpieczny na zawsze, a prokrastynacyjna mentalność może prowadzić tylko do większego cierpienia. Nie ma powodu, aby unikać wydawania co miesiąc niewielkiej ilości pieniędzy, aby nie płacić ogromnych sum w razie wypadku. Ochrona domu powinna zawsze znajdować się na szczycie listy, a ubezpieczenie właściciela domu może to zrobić.

Previous post Masz problem z kontrolowaniem cukrzycy? Wypróbuj te przydatne wskazówki
Next post Organizacja przyjęć okolicznościowych