Wskazówki dotyczące zakupu polisy ubezpieczeniowej na życie

Wkroczenie po raz pierwszy w nieznaną krainę ubezpieczeń na życie może wydawać się nieco zniechęcające, ale pamiętając o pomocnych wskazówkach wymienionych poniżej, wkrótce okaże się, że będziesz mądrzejszy w wyszukiwaniu i kupowaniu najlepszej polisy ubezpieczeniowej na życie dla siebie i twoja rodzina.Kupując ubezpieczenie na życie, ważne jest, abyś wiedział, w jaki sposób otrzyma wynagrodzenie.

Jeśli na przykład pracują wyłącznie na prowizji, Twoje potrzeby mogą być drugorzędne w stosunku do sprzedaży polisy, która zapewnia najlepszą prowizję. Jakakolwiek prowizja dla Twojego brokera może prowadzić do konfliktu interesów, dlatego przed zakupem zawsze pytaj o wszystkie alternatywne produkty.Ubezpieczenie na życie ma na celu zapewnienie rodzinom zabezpieczenia finansowego na wypadek śmierci bliskiej osoby. Aby określić rodzaj polisy i kwotę finansową potrzebną dla Twojej rodziny, weź pod uwagę swoje kredyty hipoteczne, długi i wszystkie ostateczne wydatki, a także dodatki na życie, wydatki na studia itp.Niektórzy ludzie mogą zaoszczędzić pieniądze, kupując ubezpieczenie na życie od doradcy finansowego. Brokerzy ubezpieczeniowi zarabiają prowizje ze sprzedaży polis na życie. Ale doradcy finansowi otrzymują ustaloną opłatę. Dlatego doradcy finansowi nie mają powodu, by być wobec Ciebie nieuczciwym, ponieważ oferują rekomendacje dotyczące Twojej polisy.Zdecydowałeś, że potrzebujesz polisy ubezpieczeniowej na życie i ustaliłeś, ile ubezpieczenia potrzebujesz, teraz musisz dowiedzieć się, jaki rodzaj ubezpieczenia najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Obecnie dostępne są cztery rodzaje ubezpieczeń na życie; zmienne życie, uniwersalne życie, całe życie i uniwersalne życie.Jeśli masz współmałżonka, pomyśl o polisie „dwa w jednym”. Dzięki temu Ty i Twój współmałżonek jesteście wymienieni na jednej polisie, zamiast mieć dwie oddzielne polisy. Wspólna polisa kosztuje mniej niż dwie porównywalne pojedyncze polisy. Nic nie musiałoby się zmienić w zakresie zasięgu, nadal oferowano by to samo, ale po prostu musiałbyś za to zapłacić mniej.Wiele osób bez osób na utrzymaniu uważa, że ​​nie potrzebują ubezpieczenia na życie. Cóż, ktoś musi cię pochować. Wskazówki dotyczące zakupu polisy ubezpieczeniowej na życie

Masz gdzieś rodzinę lub przyjaciół i prawdopodobnie nie chcesz obciążać ich finansowo żalem.

Nawet jeśli jest to niewielka polisa, to lepsze niż kupowanie niczego.Ile powinienem się spodziewać? Zależy to od wielu rzeczy, takich jak ogólny stan zdrowia, nawyki, a czasem nawet hobby. Firma ubezpieczeniowa prawdopodobnie będzie wymagać od ciebie badania lekarskiego przed zatwierdzeniem. Dobra wskazówka to schudnąć i rzucić palenie. Może to znacznie obniżyć stawki.Zanim kupisz ubezpieczenie na życie, ustal, jakiego rodzaju ubezpieczenia będziesz potrzebować. Internet zawiera dużą liczbę kalkulatorów online, które mogą pomóc w ustaleniu, ile pieniędzy będzie potrzebował Twój współmałżonek lub dzieci w przypadku Twojej śmierci. Korzystanie z tego typu narzędzia pomoże upewnić się, że kupujesz tylko to, co musisz mieć.Skontaktuj się z pracodawcą przed zakupem ubezpieczenia na życie z innego źródła. Często różne rodzaje ubezpieczeń na życie mogą być dostępne w ramach pakietów świadczeń pracowniczych. Polisy te są często tańsze, ponieważ pracodawca jest w stanie uzyskać grupową stawkę dla pracowników nabywających ubezpieczenie na życie za pośrednictwem tego kanału. Zasady te często można rozszerzyć, aby obejmowały również członków rodziny.Tak więc, po przeczytaniu i zastosowaniu powyższych pomocnych wskazówek, powinieneś poczuć się nieco swobodniej w krainie ubezpieczeń na życie. Masz narzędzia – czas ich użyć. Powinnaś czuć się pewniej i być gotowa do rozpoczęcia poszukiwania idealnej polisy dla siebie i swoich bliskich.

Previous post Przydatne wskazówki dla osób cierpiących na ból pleców
Next post Sposoby budowania ruchu online za pomocą marketingu internetowego