Nowa funkcjonalność ErpBox – poznaj zadania automatyczne!

ErpBox to program, który nieustannie się rozwija i jest poszerzany o nowe, przydatne funkcje. Jedną z takich nowości są zadania automatyczne, które w jeszcze dalszym stopniu czynią zarządzanie sprzedażą procesem szybszym, wydajniejszym oraz wygodniejszym.

Rozwiązanie to, niedawno przekazane w ręce użytkowników, jest nowoczesnym narzędziem e-commerce, którego możliwości z biegiem czasu będą poszerzane w jeszcze większym stopniu. Warto lepiej poznać zadania automatyczne oraz związane z nimi ułatwienia.

Co można zyskać, korzystając z zadań automatycznych ErpBox?

Korzyści płynące z zadań automatycznych ErpBox są bardzo wyraźne. Decydując się na to rozwiązanie, można liczyć między innymi na:

  • ograniczenie czasu przeznaczanego na obsługę zamówień,

  • uczynienie pracy całego zespołu bardziej efektywną,

  • odczuwalne przyspieszenie działania sklepu.

Jakie nowości wprowadza moduł zadań automatycznych?

Moduł zadań automatycznych otwiera przed użytkownikiem ErpBox nowy, szeroki zakres możliwości. Należy wspomnieć to o:

  • błyskawicznym generowaniu faktur,

  • nowa,    bardziej precyzyjna wysyłka maili,

  • zmiana statusów zamówień,

  • dodawanie tagów do zamówienia.

Jak działają zadania automatyczne w ErpBox?

W ErpBox zadania automatyczne ustala się samodzielnie – pozwala to dokładnie dopasować je do własnych, indywidualnych wymagań – czytaj więcej: https://www.erpbox.pl/zadania-automatyczne-w-erpbox-poczatek-nowosci-dla-twojej-wygody-i-szybkosci-sprzedazy/. Rezultatem jest znaczna oszczędność czasu oraz sprawniejsza obsługa zamówień. Często nawet długie i skomplikowane procesu w zarządzaniu sklepem mogą być ograniczone do pojedynczego kliknięcia. ErpBox wyręcza wszystkich pracowników sklepu od powtarzalnych, rutynowych czynności, oferując rozwiązania zgodne z profesjonalnymi standardami branży e-commerce.

Do nowych akcji automatycznych w ErpBox zalicza się:

  • zdarzenia uruchamiające akcje,

  • możliwość określenia warunków,

  • dowolna ilość warunków i czynności.

Korzystając z zadań automatycznych w ErpBox, można bez problemu określić wiele warunków, które po spełnieniu powodują realizację określonej akcji.

Opcji jest naprawdę wiele, dlatego warto zapoznać się z pełnym zakresem możliwości tego modułu. Już po założeniu konta w ErpBox ma się dostęp do kompleksowej pomocy w konfiguracji zadań automatycznych. Co więcej, nowi klienci mogą skorzystać z bezpłatnego, 21-dniowego okresu próbnego, dzięki któremu mogą testować ErpBox darmowo i bez zobowiązań. Ten nowy, dynamiczne rozwijający się moduł otwiera przed sprzedawcami internetowymi zupełnie nowe perspektywy, stanowiąc kolejny kamień milowy w polepszaniu profesjonalnych funkcjonalności systemu ErpBox. 

Previous post Usługi tłumaczeniowe języka niemieckiego
Next post Czy warto zakupić systemy operacyjne dla swojego komputera?