Korzystanie z iPada: porady, porady i wskazówki

Jeśli jesteś dumnym posiadaczem iPada lub nawet rozważasz jego zakup, to dobrze trafiłeś.

Z tego artykułu dowiesz się wielu wskazówek i wskazówek dotyczących poprawy korzystania z iPada. Przeczytaj go, aby znaleźć świetną radę!Jeśli jesteś nowy w korzystaniu z iPada, możesz początkowo pomyśleć, że nie może on wiele zrobić. Nie daj się zwieść, wystarczy zacząć przeglądać aplikacje. Prawdziwe możliwości iPada pochodzą z dodatkowych aplikacji, które możesz pobrać i używać bezpośrednio ze swojego urządzenia.Uważaj na aplikacje, które chcesz pobrać. Niektóre aplikacje mogą być bardzo szkodliwe dla systemu operacyjnego iPada, a inne wyczerpują baterię w absurdalnie wysokim tempie. Możesz sprawdzić recenzje aplikacji przed jej pobraniem bezpośrednio na ekranie, na którym chcesz ją pobrać.Czy otworzyłeś zbyt wiele aplikacji? Możesz uzyskać dostęp do wszystkich otwartych aplikacji, dotykając przycisku Home na iPadzie, a pasek pojawi się u dołu ekranu. Stuknij aplikację, do której chcesz uzyskać dostęp, i powtórz ten proces później, aby uzyskać dostęp do innych uruchomionych aplikacji.Sieci VPN są idealne do uzyskiwania dostępu do zdalnych serwerów. Aby nawiązać połączenie VPN, przejdź do Sieć i włącz funkcję VPN. Podobnie jak w przypadku wszystkich sieci VPN, będziesz potrzebować nazwy użytkownika i adresu. Jeśli nie masz pewności co do adresu serwera, skontaktuj się z administratorem sieci.Podczas gdy wielu ludzi cieszy fakt, że ekran iPada jest bardzo jasny, po pewnym czasie Twoje oczy mogą zmęczyć się patrzeniem na ekran, szczególnie wieczorami. Naciśnij dwukrotnie przycisk home i przejdź w prawo. Zauważysz wskaźnik jasności, który pozwala ci coś zmienić.Jedną z największych zalet iPada jest to, że pozwala szybko sprawdzić pocztę e-mail. Jeśli otrzymujesz dużą liczbę e-maili w ciągu dnia, może to w rzeczywistości wyczerpywać baterię. Urządzenie jest skonfigurowane do częstego i automatycznego sprawdzania nowych wiadomości. Korzystanie z iPada: porady, porady i wskazówki

Zamiast ustawiać powiadamianie o nowych wiadomościach co kilka minut, przejdź do ustawień Poczta, Kontakty i Kalendarze, aby dostosować częstotliwość sprawdzania poczty.Miej oko na ilość dostępnego do pobrania miejsca na iPadzie.

Po kilku latach korzystania z iPada wiele osób stwierdza, że ??idą pobrać coś, czego chcą, tylko po to, by stwierdzić, że nie mają dostępnego miejsca. Od czasu do czasu usuwaj niechciane aplikacje i muzykę, aby tak się nie stało.Twój iPad nie będzie ładowany przez port USB, chyba że masz port o dużej mocy. Porty o dużej mocy zwykle znajdują się z tyłu komputera stacjonarnego, a większość laptopów ich nie ma. Oznacza to również, że stacje dokujące USB nie będą ładować iPada, chyba że masz zasilaną stację dokującą.Jeśli masz małe dzieci, które będą korzystać z iPada, możesz ograniczyć ich dostęp do treści dla dorosłych. Nawet przez przypadek dziecko może łatwo uzyskać dostęp do nieodpowiedniej witryny, chyba że to zrobisz. Po prostu przejdź do ustawień, a następnie kliknij ogólne. Znajdziesz tam „włącz ograniczenia”. Stuknij w to, a znajdziesz listę ograniczeń, z których możesz wybrać.Porady zawarte w tym artykule są prawdziwym dobrodziejstwem dla każdego stylu użytkownika iPada, od najbardziej podstawowego do najbardziej zaawansowanego. Zawsze można dowiedzieć się czegoś więcej o korzystaniu z iPada. Z tego powodu pamiętaj, aby od czasu do czasu przeczytać artykuł i odświeżyć swoje informacje.

Previous post Organizacja przyjęć okolicznościowych
Next post Szybkie i tanie pożyczki